Politike

Neritan Ceka shpërthen kundër OSBE-së: Turp që rrini akoma në Shqipëri

I ftuar në emisionin 'Repolitix', Ceka është treguar i ashpër me misionin e OSBE, duke thënë se marrin rrogat kot në Tiranë.
Featured image of article: Neritan Ceka shpërthen kundër OSBE-së: Turp që rrini akoma në Shqipëri Neritan Ceka, politikan

TIRANË- Ish-kreu i Aleancës Demokratike Neritan Ceka akuzon prezencën e OSBE-së në Shqipëri për atë që po ndodh me zgjedhjet në vendin tonë.

I ftuar në emisionin ‘Repolitix’, Ceka është treguar i ashpër me misionin e OSBE, duke thënë se marrin rrogat kot në Tiranë.

 “Turp i them OSBE-së për zyrat tuaja, makinat dhe rrogat tuaja që rrini akoma në Tiranë. Pas 30 vitesh, që vijojnë dhe votat e shqiptarëve i numërojnë partiakët” tha ai. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(A.B. Dosja.al)

 

Shto Koment