Showbiz

Nëntë muaj pa bërë seks, Anna Lika ‘hap’ zemrën dhe flet për jetën intime (Video)

Vetë aktorja lë të nënkuptojë se ka shumë muaj pa kryer marrëdhënie.
Featured image of article: Nëntë muaj pa bërë seks, Anna Lika ‘hap’ zemrën dhe flet për jetën intime (Video) Anna Lika

Aktorja Anna Lika njihet për mënyrën e humorit me të cilën u kthen përgjigje ndjekësve në rrjetet sociale. Ajo poston video të fjalimeve të ndryshme apo edhe të delaratave nëpër programe televizive për t’u kthyer përgjigje ndjekësve të saj në Instagram.

Së fundmi teksa një ndjekës e pyet se sa kohë ka pa kryer marrëdhënie Anna ka filluar të numërojë muajt. Aktorja ka publikuar një video nga rubrika “Shihemi në gjyq”, ku një burrë dëgjohet se numëron muajt nga prilli deri në dhjetor.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nëse Lika ka vërtet nëntë muaj pa kryer marrëdhënie apo është thjesht një përgjigje me humor, këtë s’dimë ta themi.

(f.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment