Aktualitet

“Nëna ime e bukur”, vajza e Olsi Ramës mesazh për ndarjen nga jeta të Anetës: Do të të dua gjithmonë

Në një postim në mediat sociale, Kristi Rama shkruan se Aneta është nëna e saj e bukur dhe do e dojë gjithmonë.
Featured image of article: “Nëna ime e bukur”, vajza e Olsi Ramës mesazh për ndarjen nga jeta të Anetës: Do të të dua gjithmonë

TIRANË- Vazja e Olsi Ramës, Kristi Rama, ka publikuar një foto të Aneta Ramës dhe një mesazh të ndjerë për ndarjen e saj nga jeta.

Në një postim në mediat sociale, Kristi Rama shkruan se Aneta është nëna e saj e bukur dhe do e dojë gjithmonë. Ajo mesazhin e ka shoqërruar me një foto kur nëna e kryeministrit ka qenë e re.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Aneta Rama ndërroi jetë ditën e sotme, në moshën 82-vjeçare. Lajmin  e dha vetë kryeministri Edi Rama, i cili e quajti nënën e tij, ‘dritën e shtëpisë’. Aneta Rama ishte një nga stomtologet e para në vendin tonë, e cila është nderuar edhe me titullin “Nderi i Stomatologjisë Shqiptare”. Ceremonia e varrimit pritet të bëhet sot në orën 17:00.

(A.B. Dosja.al)

Një Koment në ““Nëna ime e bukur”, vajza e Olsi Ramës mesazh për ndarjen nga jeta të Anetës: Do të të dua gjithmonë

  1. Te rroni e ta kujtoni Nenen Tuaj…

Shto Koment