Showbiz

Nëna e Rita Orës shfaqet me bikini, vajza e saj nuk mbetet pas. Këngëtarja ‘përvëlon’ Instagramin, shfaqet më joshëse se kurrë

FOTO
Mirëpo nga ana tjetër Rita postoi një foto në Instagram që i ka lënë pa fjalë ndjekësit.
Featured image of article: Nëna e Rita Orës shfaqet me bikini, vajza e saj nuk mbetet pas. Këngëtarja ‘përvëlon’ Instagramin, shfaqet më joshëse se kurrë Rita Ora, Vera Ora
Përditësuar:

SHBA- Mamaja e Rita Orës, Vera ka treguar se nuk është aspak më keq me format e trupit se vajza e saj.

Kohëve të fundit ajo ka qënë në ndihmë të personave që po luftojnë me virusin duke qënë se është mjeke me profesion e për tu shkëputur pak nga realiteti ajo ka marrë pushimet, nga ku ka dëshmuar edhe njëherë se vitet për të janë thjesht një numër.

Vera është parë e veshur me rroba-banje të bardha, të cilat ia nxirrnin në pah format mbresëlënëse. Mjekja, 56 vjeçe, shfaqi fizikun e saj rinor në një palë bikini të bardha.

Vera Ora

Mirëpo nga ana tjetër Rita postoi një foto në Instagram që i ka lënë pa fjalë ndjekësit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E veshur me bikini dhe me një rrobë përsipër, këngëtarja ka marrë një pozë që i zbulon pjesën poshtë.

Nëna apo vajza, se cila e fiton sfidën e bikinive, atë e vendosni ju!

Rita Ora

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment