Virale

Nën perëndimin e diellit, fotot relaksuese nga plazhi i Qerretit

Plazhi i Qerretit në këtë kohë me temperatura të larta duket se po shijohet nga pushues dhe peshkatarë.

DURRËS– Masat ndaj Covid-19 vazhdojnë të lehtësohen ndërkohë që temperaturat ka ndjerë një rritje të cilën po e shfrytëzojnë qytetarët dhe peshkatarët.

Plazhi i Qerretit në këtë kohë me temperatura të larta duket se po shijohet nga pushues dhe peshkatarë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Siç shikohet dhe në fotet e shkrepura nga LSA perëndimi i diellit dhe një peshkatarë teksa nxjerrë rrjetën nga uji  tregojnë pamjen e mrekullueshme të Qerretit dhe mjaft relaksuese.

(D.K. Dosja.al)

Shto Koment