Showbiz

“Nën 33 vjeç janë kot”, Jennifer Lopez jep këshilla pas 9 lidhjeve zyrtare

Këngëtarja e njohur është shprehur se nëse një mashkull është nën moshën 33 vjeç, nuk bën. Dhe këtë gjë Jennifer Lopez e tha si këshillë për të gjitha femrat.
Featured image of article: “Nën 33 vjeç janë kot”, Jennifer Lopez jep këshilla pas 9 lidhjeve zyrtare Jennifer Lopez

Këngëtarja e famshme Jennifer Lopez ka dhënë disa këshila për femrat në lidhje me meshkujt. Ylli i kinemasë, përmes platformës Tinder tha se meshkujt nënë moshën 33 vjeç janë kot.

Teksa një vajzë 29-vjeçare me emrin Broke i kërkoi Jennifer të zgjidhte një takim për të. Dhe më pas Lopez kontrolloi listën që Brokë kishte aty dhe i tha:Burrat poshtë moshës 33, nuk janë të aftë për asgje. Janë vërtet të ngathët.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Jennifer Lopez është tashmë e fejuar me modelin Alex Rodriguez, por publikisht njihet që ka pasur 9 partnerë.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment