Showbiz

Në xhepin e Trejsi Sejdinit gjendet zgjidhja për t’i mbajtur larg të gjithë personat që na kanë inat

Modelja Trejsi Sejdini prej muajsh është zhvendosur në Amerikë aty ku duket se po vazhdon karrierën e saj si modele.
Featured image of article: Në xhepin e Trejsi Sejdinit gjendet zgjidhja për t’i mbajtur larg të gjithë personat që na kanë inat Trejsi Sejdini

Pasi doli ‘Miss Universe Albania’ Trejsi Sejdini u fokusua seriozisht në fushën e modelingut. E mori me aq pasion dhe përkushtim saqë vendosi të largohej nga Shqipëria për të ndjekur ëndrrën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Mirëpo karantina e ka detyruar modelen që të mos përfshihet në ndonjë projekt modelingu pasi çdo gjë atje është mbyllur dhe e vetmja gjë që i mbetet të bëjë është ti realizojë vetë fotot dhe videot.

Së fundmi Trejsi ka postuar një foto në Instagram aty ku shkruan: ‘Shumë persona që nuk më duan, mbaj hudhër në xhep”.

 

View this post on Instagram

 

a lot of haters,I keep garlic in my pocket 🧄👅

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Trejsi Sejdini (@misstrejsisejdini) on

E veshur me xhinse të bardha dhe këmishë blu me vija të bardha Trejsi shfaqet shumë serioze madje duket sikur po kërkon një përgjigje.

Mesa duket Trejsi e ka gjetur zgjidhjen kundrejt asaj që quhet ‘syri i keq’, hudhra me vete në xhinse. Po kur është e veshur me fustan si ia bën?

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment