Bota

Në vijën e parë të Covid-19, mjekja kineze nis rrugën për një ‘luftë’ të dytë, ndjekësit i kërkojnë që…

Yuan në rrjetet e saj sociale ka treguar aftësitë të ‘ Bodybuilding’  ku vetëm në ‘Instagram” ka më shumë se  400,000 ndjekës.
Featured image of article: Në vijën e parë të Covid-19, mjekja kineze nis rrugën për një ‘luftë’ të dytë, ndjekësit i kërkojnë që… Yuan Herong
Përditësuar:

KINË– Mjekja kineze  Yuan Herong e cila deri më tani ka qenë në vijën e parë të Covid-19 mesa duket tani do të kalojë për të bërë ‘bodybuilding’ pasi kjo është një kërkesë e mijëra fansave të saj. Ajo siç shihet në foto ka një trup gjigand dhe qytetarët kinezë shprehen se ajo është e vetmja që mund të luftojë për të hyrë në UFC.

Yuan në rrjetet e saj sociale ka treguar aftësitë të ‘ Bodybuilding’  ku vetëm në ‘Instagram” ka më shumë se  400,000 ndjekës.

Me nofkën un Chun-Li ’për ngjashmërinë e saj me personazhin ikonik Street Fighter, Yuan ka theksuar gjithmonë se bodybuilding dhe fotot gjatë seancat janë hobi, I saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Larg dhomës së peshave, puna e saj ditore në kujdesin mjekësorpërfhsinte  luftimin e pandemisë së koronavirusit.

Burimi: RT

(A.K.dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment