Politike

Në vend u grabitën 10 milionë euro, Rama në Monako mes pamjeve mahnitëse (VD)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video nga Monako, ku shfaqet mes pamjeve mahnitëse atje.
Featured image of article: Në vend u grabitën 10 milionë euro, Rama në Monako mes pamjeve mahnitëse (VD) Edi Rama në Monako

Tiranë- Pasditen e djeshme në Rinas u grabitën 10 milionë euro. 4 persona të armatosur me një makinë mbi të cilën shkruhej “Hetimi Tatimor” vodhën 10 milionë euro dhe patën edhe shkëmbim zjarri me policinë. Një prej grabitësve u vra. (lexo këtu)

Por kryeministri Edi Rama ka publikuar  mbrëmjen e ndjeshme, një video nga Monako. “Në Monako me ftesë të Princit Albert II”, shkruan Rama, teksa publikon edhe videon ku shfaqet në një vend mahnitës.

Ende nuk ka asnjë reagim nga kryeministri për këtë vjedhje spektakolare. Por edhe nga Policia e Shtetit nuk kanë skemë të qartë dhe zbardhje të ngjarjes.

 

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

Në Monako me ftesë të Princit Albert II

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

J.V/Dosja.al

Shto Koment