Argetim

“Në shtator do tërbohem komplet”, e shtrirë në rërë dhe me bikini, Olta Gixhari i përgjigjet moderatores (FOTO)

Së fundmi ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithë fansave të saj me disa foto të postuara në rrjetet sociale, ku shfaqet me bikini dhe tepër provokuese.
Featured image of article: “Në shtator do tërbohem komplet”, e shtrirë në rërë dhe me bikini, Olta Gixhari i përgjigjet moderatores (FOTO) Olta Gixhari

TIRANË- Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari njihet për karakterin e saj të ëmbël dhe si një nga femrat më joshëse të estradës shqiptare.

Së fundmi ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithë fansave të saj me disa foto të postuara në rrjetet sociale, ku shfaqet me bikini dhe tepër provokuese.

Në fotot e aktores ka tërhequr vëmendjen komenti i bërë nga moderatorja Jonida Vokshi, e cila shkruan:

‘Po pse mi pse? Superseksi im’

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërsa, Olta i përgjigjet: ‘Unë në shtator do jem 90-60-90, do tërbohem komplet’.

Ende nuk dihet pse e ka thënë aktorja këtë, mbase në shtator do ta shohim me projektin e saj të radhës, por kjo mbetet për t’u parë.

Foto të postuara nga Olta Gixhari

(a.m/dosja.al)

Shto Koment