Bota

Në rrjet bën “xhiro” video-ja porno, shkarkohet punonjësja seksi e Bashkisë: S’jam prostitutë!

Sonia Pellizzari, e cila u bë e famshme falë postimeve “hot” në Instagram është shkarkuar nga puna, pasi në internet nisi të qarkullonte një video e saj porno, ku ajo shkonte në shtrat me një djalë. Theksojmë se 28-vjeçarja e mohon të jetë prostitutë.
Featured image of article: Në rrjet bën “xhiro” video-ja porno, shkarkohet punonjësja seksi e Bashkisë: S’jam prostitutë! Sonia Pellizzari

Argjentinë-  Punonjësja seksi e Bashkisë së La Plata në kryeqytetin argjentinas, Buenos Aires, pas publikimit të disa videove është bërë e famshme në të gjithë botën.

Sonia Pellizzari, që njihet tashmë kudo, falë postimeve “hot” në Instagram është shkarkuar nga puna, pasi në internet qarkullon  një video e saj porno, ku ajo shkonte në shtrat me një djalë. Theksojmë se 28-vjeçarja e mohon të jetë prostitutë.

Sonia trajtonte çështjet e administratës në La Plata, por shfrytëzonte edhe format e saj seksi për të bërë një jetë luksoze, duke postuar në Instagram dhe Youtube foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Punë në këtë Bashki ajo kishte filluar në 2011 por njëkohësisht merrej edhe me modeling.

Sonia Pellizzari

J.V/Dosja.al

Shto Koment