Showbiz

Në Range Rover, Fjolla Morina tregon se është e para që ka ‘qelur’ kufirin mes Shqipërisë dhe Kosovës

Të gjithë mezi presin hapjen e kufinjëve dhe të parët që do e shijojnë këtë janë qytetarët kosovarë që duan të vijnë në Shqipëri dhe e kundërta.
Featured image of article: Në Range Rover, Fjolla Morina tregon se është e para që ka ‘qelur’ kufirin mes Shqipërisë dhe Kosovës Fjolla Morina

KOSOVE-Këngëtarja Fjolla Morina është në ‘qiellin e shtatë’ pasi sipas saj është e para që ka hapur kufinjtë Kosovë-Shqipëri.

Fjolla ka publikuar një video në ‘Instastory’ aty ku shihet duke i dhënë makinës e që shkruan: “E qela e para hajde more gzuar“.

Për të lëvizur nga Kosova për në Tiranë në këtë kohë karantine duhet një arsye shumë e fortë ndaj besojmë se këngëtarja mund të jetë duke u marrë me xhirimet e projektit të saj të rradhës.

Fjolla Morina, Instastory

Me siguri dhe të tjerët që kanë kaluar kufirin ditën e sotme janë po aq të lumtur sa Fjolla.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(A.B)/Dosja.al

 

 

Shto Koment