Horoskopi

‘Në punën tuaj sot do ketë zhvilime…’/ Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Kujdes në çift!

Astrologia Meri Shehu ka dhënë parashikimin e saj për 12 shenjat e horoskopit ditën e sotme 29 prill 2021.
Featured image of article: ‘Në punën tuaj sot do ketë zhvilime…’/ Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Kujdes në çift! Meri Shehu

Dashi

Do filloni nje dite me optimizem dhe me mbeshtetje e cila do ju garantoje nje ecuri me te rregullt ne karriere. Ne jeten personale do te keni nje njohje te re

Demi

Sot hena ne Shigjetar e ul pak ndikimin tuaj dhe ju nxjerr momentalisht jashte rrethit te interesave ne pune apo ne nje çeshtje ligjore

Binjaket

Hena ne Shigjetar perball jush ju provokon per me shume zjarr apo mundesi te ndryshimeve te rendesishme ne bashkepunime. Nje lajm i mire ligjor ju favorizon. Kujdes ne çift

Gaforrja

Hena sot ne Shigjetar ju therret per udhetime dhe ndryshime cilesore ne lidhje me punen dhe njerzve te rinj qe do te futen ne jeten tuaj por qe do ju vendosin kushte te forta

Luani

Zjarr per zjarr sot dhe dita ngre per ju nje hambar qe po nuk patet kujdes mund edhe ta digjni. Jeta ju ofron nje mundesi reale ne lidhje me dashurine dhe femijet

Virgjeresha

Nga Shigjetaret sot duhet te prisni biseda interesante dhe vendime akoma me interesante ne lidhje me punen dhe shtepine

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Peshorja

Ku ka me dite pozitive per ju se sot me henen ne Shigjetar ne nje moment kur te gjithe planetet jane ne Dem dhe duan nga ju siguri ekonomike dhe shpirterore duke ju marre frymen. Hena ne Shigjetar ju shpeton nga detyrimet dhe shantazhet

Akrepi

Nje dite me diell dhe energji ne çeshtjet ekonomike. Nje mundesi e arte ne nje takim ku dikush i fuqishem do futet ne jeten tuaj ne shtepine tuaj

Shigjetari

Hena ne shenjen tuaj megjithese ne renie prape tregon se diku ju pret nje mundesi qe e keni lene ne mes te rruges dhe per fat ju pret akoma aty ku e keni lene. Si nje objekt qe vetem ju dini ta manovroni

Bricjapi

Keni edhe ju diçka te magjishme sot apo si vlere qe hena ne Shigjetar do kerkoje te mbeshtetet tek ju per te patur sukses

Ujori

Dite me fat ne momentin qe shenja juaj do kete inteligjencen dhe drejtesine per te mbeshtetur ndryshine shume te rendesishme

Peshqit

Ne punen tuaj sot do kete zhvilime te vrullshme. Kjo do ju beje edhe ju me te permbajtur apo me te organizuar. Do dilni mbi nje fobi dhe do perparoni

Shto Koment