KRYESORET
Art&Argëtim

Në punë keni përpara projekte e propozime të reja, kujdes në dashuri, horoskopi

11 Janar 2022, 06:10 Nga DOSJA
Në punë keni përpara projekte e propozime të reja, kujdes

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

E martja do të keni disa shqetësime që lidhen me historinë tuaj të dashurisë. Në punë keni përpara projekte të reja, prandaj jeni të sigurt për të ardhmen.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Të martën është një ditë mjaft e rëndësishme për të bërë propozime që kanë rëndësi. Në punë keni shumë ide që ju qarkullojnë në kokë, por mendoni me kujdes për zgjedhjet tuaja.

 Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Të martën do të kaloni një ditë të bukur, pavarësisht vështirësive të shumta. Në punë, bëni zgjedhjet tuaja me qetësi dhe kujdes. Në datën 13 Hëna do të kalojë në shenjën tuaj dhe do t’ju sjellë lajme të mira.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Në dashuri nuk është e thënë që ndjesia mungon, por shumë gjëra kanë ndryshuar prej disa kohësh. Nga ana tjetër, biznesi juaj është në një krizë ose ka nevojë për një ndryshim.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Nëse keni probleme në dashuri është më mirë t’i shtyni diskutimet. Në punë ju pret një situatë mjaft e vështirë.Por më kujdes të shtuar do kaloni edhe këtë situat.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Më në fund një ditë e mirë për ju! Të martën do të bëni edhe zgjedhje të rëndësishme. Në punë, dërgojini një letër shefit ose përmirësoni marrëdhëniet me kolegët.

 Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Bëni kujdes nëse keni një konflikt në historinë tuaj të dashurisë. Sigurisht që gjërat mund të përmirësohen por jo menjëherë. Në punë nuk jeni plotësisht të bindur për situatën.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Duhet të bëni kujdes me fjalët dhe veprimet të martën, sidomos me partnerin pasi keni një periudhë shkëputjeje. Ka disa komplikime në punë, ndoshta ndikon fakti që Hëna nuk është pranë jush.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Të martën ka situata shumë të favorshme për të gjithë ata që më në fund duan të bien në dashuri ose t’i përkushtohen ndjenjave. Paratë nuk bien si shi nga qielli, ndaj bëni kujdes me shpenzimet.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Situata e përgjithshme e këtyre ditëve ju fton të bëni diçka më shumë në dashuri,. Në punë do të habiteni nga mënyra se sa të thjeshta mund të bëhen situatat më të ndërlikuara.

 Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Duhet të bëni gjithçka për të përfituar nga kjo situatë astrologjie. Në dashuri njëfarë ndryshimi të shtyhet për pas datës 13. Në punë përpiquni t’i zgjidhni sa më shpejt problemet dhe vonesat tuaja.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Të martën do t’ju duhet të bëni një përpjekje për të qenë pozitivë dhe të mos zhyteni në pesimizëm. Nuk ka asnjë lajm për mënyrën tuaj se si punoni, megjithatë do t’ju vijnë disa propozime.

(e.h/dosja.al)

Ndihmës-Sekretarja e Shtetit takoi Alibeajn, ndërsa Paloka deklaroi se ka firmosur peticionin kundër ambasadores Kim. Çfarë do të thotë kjo për PD?

View Results

Sondazh

Poll

'Yt shoq i ka dhënë tender vëllait'/ Akuza e Berishës, Spiropali: S'ma bën syri tërr, shko në SPAK

'Yt shoq i ka dhënë tender vëllait'/ Akuza e Berishës, Spiropali: S'ma bën syri tërr, shko në SPAK

Akuza për Spiropalin, Berisha: Yt shoq i jep tender vëllait tënd, lumturoni njëri-tjetrin

Berisha: Butrinti s'është prona e Ramës. Shoqëria Civile: Duam popullin në këmbë doktor

Spiropali: Doktor mendon se je zgjedhur në PD por je në rrugë qorre, rri aty Flamur...si shkop

“Mos ulërit”, Paloka-Felajt: Ik moj budallaqe, legene

Berisha në krye të PD-, Çupi: Jam e dëshpëruar! Lajm i keq për demokratët

Berisha në krye të PD, Duma: Të respektohet vullneti i demokratëve

Berisha në krye të PD, Pampuri: Unë jam me SHBA

Berisha në krye të PD, Sula: Një pjesë e njohin

Protesta/ Avokati: Ligjin e Butrintit po ia bëjnë dhuratë ministrit të jashtëm grek, s'është rastësi

Rrëzohet kërkesa e Vasilit për debat, Balla: Shkresa që erdhi në Kuvend s'mbante firmën e non-gratas

Berisha në krye të PD, Balla: Dje kishte tre gara të forta, ajo me Ibsenin s’dihej si do dilte

Vijon AKSIONI, ‘Shqiponjat’ blindojnë Elbasanin pas rrëfimeve të Nuredin Dumanit

Zgjedhjet në PD/ Shkëlzen Berisha voton për kreun e ri të PD në selinë blu

Elbasani ‘përmbytet’ në pikun e vapës, ujërat e zeza mbushin qytetin

Synonte të bëhej ministër me Bashën, Andi Lila 'kthen', shfaqet sot me Ramën e Veliajn

‘Lufta’ mes tyre zhvillohet në Gjykatë, Veliaj e Duka bëhen bashkë për ‘Kupën e Botës’

Silva i jep dhuratën e veçantë Ramës, kryeministri: E paskeni studiuar gjatësinë time

Bregdeti në Shëngjin mbulohet nga pluhuri i verdhë, IKMT: Dyshohet se është hedhur nga anijet

Zgjedhje në PD/ Ibsen Elezi e nis me disavantazh: Kam vëzhgues, por anëtarë në Komisione jo

Targa italiane, armë dhe vila luksoze/ Ç'nuk u pa nga aksioni "Plumbi i artë"

Frikë se Gjykata s'i jep të drejtë? Berisha: S'ka vendim që ndal këtë mision historik

Sali Berisha shkon në selinë e PD, e shoqëron bashkëshortja

Presidenti, Balla: S'e kuptoj tërheqjen e PD, ne e respektojmë marrëveshjen

Policia bën bilancin: Pezullohen 95 leje drejtimi, gjobiten mbi 500 persona

Aksident në Maminas, përfshihen gjashtë makina

'Ka rrjedhje të sekretit hetimor?' Kraja-Majkos: Për non-gratat s'përgjigjem

Komisioni/ Kraja: Me paratë e konfiskuara kemi ngritur laboratorë eksperimentale

'A ndërhyn Rama dhe ministrat në punën tuaj?/ Kraja - Alibeajt: S'komentoj, zbatoj ligjin

Dosja e Aleks Nikës/ Ndreca: A mund të transferohet në SPAK? Kraja: Duhet vlerësuar

Dvorani dhe Ina Rama për President? Berisha: Janë subjekte të ndjekjes penale

Ç'do bëhet me Teatrin Kombëtar? Zotohet Berisha: Do ndërtohet siç ka qënë

8 emrat e PD për President, Berisha: Parodi e neverishme, keqpërdorim i Ramës

FMN propozoi shkrirjen e Bordit, Berisha: Të ndërhyhet me urgjencë për çështjen e borxhit

A e përdori PD për të justifikuar non-gratën? Berisha: Partia më ka penguar

'Non-grata' në gjykatën franceze, Berisha: Ka 2 faktorë kundër meje

Nëse vjen Berisha, PD duhet të pezullohet nga PPE, ish-kryeministri: Gaboi!

Berisha thirrje BE: Na hapni negociatat! Nuk e meritojmë, por po s'ndodhi sjell trazira në rajon

'Shqipëria anëtar i asociuar i BE'/ Rama: Mbështes vizionin e Macron

Gjermania kundër Ballkanit të Hapur? Rama: Ushqim për konsum lokal

'Ballkani i Hapur'/ Charles Michel: E mbështes, uroj që të gjithë t'i bashkohen nismës

'Ndryshojmë kursin'/ Rama: Nëse Bullgaria s'hap rrugë, do i shpëtojmë kthetrave të tyre

Integrimi/ Pse duhet mbajtur peng Shqipëria? Michel: Duhen zgjidhur konfliktet, ju mbështes

Integrimi në BE, Charles Michel: Angazhimi ynë nuk ka ndryshuar

Integrimi në BE/ Rama: Kemi hedhur hapa njëjtë si vendet që i kanë çelur negociatat

Aksioni i SPAK, Berisha: U dekonspirua, Edi Rama u shqetësua, dha mesazh tek bandat

Raporti i FMN, Ibrahimaj: Do jemi më të kujdesshëm, do analizojmë çmimet

Autori i vë zjarrin furgonit të policit në Shkodër, i maskuar si grua

Demokratja-Berishës: Ti je i ndershëm, këta të tjerët kanë nga 100 dashnore

Emri i presidentit të ri, Alibeaj flet për firmat: I kam! Në mbledhje sot ishin 26 deputetë