KRYESORET
Art&Argëtim

Në punë jeni mjaft të acaruar, gjykoni me qetësi, kujdes në romancën tuaj, horoskopi

15 Janar 2022, 06:02 Nga DOSJA
Në punë jeni mjaft të acaruar, gjykoni me qetësi, kujdes

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Në dashuri, mëngjesi do të jetë më i mirë se pasditja, por përpiquni të mos lodheni. Në punë jeni mjaft të acaruar dhe do të dëshironit më shumë garanci për vazhdimësinë tuaj në pozicionin që keni.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Bëni kujes në romancën tuaj sepse mund t’ju jenë futur këmbët në një këpucë. Ndërsa në punë, keni shumë gjëra për të bërë, por fokusohuni te organizimi!

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Në dashuri, dita do të jetë e bukur sepse Hëna është në shenjën tuaj. Në punë, kushtojini vëmendje shpenzimeve. Nëse nuk ia dolni dot, mund t’u bëni një kërkesë ekonomike kontakteve tuaja.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Falë ndikimit të Hënës, do t’i jepet drita jeshile një romance të re dashurie apo kthimit të emocioneve të forta. Në punë, keni një axhendë të plotë, ndaj përpiquni të shkëputeni sado pak.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Do të jetë ditë interesante për ndjenjat, por bëni kujdes me persona të shenjës së Shigjetarit dhe Ujorit. Në punë, mos e humbni energjinë, idetë tuaja do të triumfojnë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Falë ndikimit të Afërditës, do të lindin emocioneve të bukura, ndaj përfitoni nga ky moment magjik. Nga ana tjetër në punë, nëse duhet të bëjë zgjedhje rreth një propozimi, ka ardhur koha të veproni.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Në dashuri, sidomos në orët e fundit të ditës, përpiquni të mos krijoni polemika të panevojshme. Në punë, do gjë mund të nisë nga e para, por bëni kujdes me Dashin dhe Gaforren.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Falë ndikimit të Hënës, është rritur sharmi juaj. Nga këndvështrimi i punës, mos kini asnjë shqetësim dhe nëse ka diçka që nuk shkon, vijoni të punoni për të arritur synimet tuaja.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Në dashuri, pasditja është më e mirë se mëngjesi. Në fund, gjithçka do të shkojë ashtu siç duhet. Në punë, filloni të gjykoni me kujdes sepse do t’ju ​​duhet të bëni një zgjedhje të rëndësishme deri në fund të prillit.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Në dashuri, bëni kujdes nga keqkuptimet e vogla. Nga ana tjetër, mund të merrni konfirmime për disa çështje në punë, por mos u nxitoni.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Aspekti i mirë i Hënës favorizon çiftet. Nga ana tjetër, nëse keni çështje të lëna pezull, gjatë javëve të ardhshme, ato do të zgjidhen.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Më në fund do të vijë një ditë e këndshme për ju dhe ndjenjat tuaja, ndaj shfrytëzojeni në maksimum. Edhe në punë bëhuni gati të merrni lajme të mira.

(e.h/dosja.al)

Ndihmës-Sekretarja e Shtetit takoi Alibeajn, ndërsa Paloka deklaroi se ka firmosur peticionin kundër ambasadores Kim. Çfarë do të thotë kjo për PD?

View Results

Sondazh

Poll

Aksident në Maminas, përfshihen gjashtë makina

Aksident në Maminas, përfshihen gjashtë makina

'Ka rrjedhje të sekretit hetimor?' Kraja-Majkos: Për non-gratat s'përgjigjem

Komisioni/ Kraja: Me paratë e konfiskuara kemi ngritur laboratorë eksperimentale

'A ndërhyn Rama dhe ministrat në punën tuaj?/ Kraja - Alibeajt: S'komentoj, zbatoj ligjin

Dosja e Aleks Nikës/ Ndreca: A mund të transferohet në SPAK? Kraja: Duhet vlerësuar

Dvorani dhe Ina Rama për President? Berisha: Janë subjekte të ndjekjes penale

Ç'do bëhet me Teatrin Kombëtar? Zotohet Berisha: Do ndërtohet siç ka qënë

8 emrat e PD për President, Berisha: Parodi e neverishme, keqpërdorim i Ramës

FMN propozoi shkrirjen e Bordit, Berisha: Të ndërhyhet me urgjencë për çështjen e borxhit

A e përdori PD për të justifikuar non-gratën? Berisha: Partia më ka penguar

'Non-grata' në gjykatën franceze, Berisha: Ka 2 faktorë kundër meje

Nëse vjen Berisha, PD duhet të pezullohet nga PPE, ish-kryeministri: Gaboi!

Berisha thirrje BE: Na hapni negociatat! Nuk e meritojmë, por po s'ndodhi sjell trazira në rajon

'Shqipëria anëtar i asociuar i BE'/ Rama: Mbështes vizionin e Macron

Gjermania kundër Ballkanit të Hapur? Rama: Ushqim për konsum lokal

'Ballkani i Hapur'/ Charles Michel: E mbështes, uroj që të gjithë t'i bashkohen nismës

'Ndryshojmë kursin'/ Rama: Nëse Bullgaria s'hap rrugë, do i shpëtojmë kthetrave të tyre

Integrimi/ Pse duhet mbajtur peng Shqipëria? Michel: Duhen zgjidhur konfliktet, ju mbështes

Integrimi në BE, Charles Michel: Angazhimi ynë nuk ka ndryshuar

Integrimi në BE/ Rama: Kemi hedhur hapa njëjtë si vendet që i kanë çelur negociatat

Aksioni i SPAK, Berisha: U dekonspirua, Edi Rama u shqetësua, dha mesazh tek bandat

Raporti i FMN, Ibrahimaj: Do jemi më të kujdesshëm, do analizojmë çmimet

Autori i vë zjarrin furgonit të policit në Shkodër, i maskuar si grua

Demokratja-Berishës: Ti je i ndershëm, këta të tjerët kanë nga 100 dashnore

Emri i presidentit të ri, Alibeaj flet për firmat: I kam! Në mbledhje sot ishin 26 deputetë

Negociatat për president tek PD, Alibeaj: Nesër pasdite do kemi mbledhje tjetër

17 shoferë “dru” në timon, 27-vjeçari rreh efektivin e Policisë teksa e shoqëronte

A janë arrestimet e Nuredin Dumanit? Kreu i SPAK se "lëshon" PENTITON: Nuk flas dot...

Pse s'janë arrestuar Ervis Martinaj dhe Suel Çela? Kraja dhe Nano: Po i kërkojmë akoma...

Ka dyshime për dekonspirtim?Kreu i SPAK: Jo!Do i shkojmë deri në fund, s'ka rëndësi sa të fortë janë

Cili ka qenë roli i shefit të Krimeve, Palushit? Arben Kraja: Ka shpërduar detyrën!

ZBULOHET emri i aksionit të SPAK, kuptimi! Kush e kishte "plumbin e artë"...

MEGAAKSIONI, Arben Kraja jep DETAJE: Shkatërruam 8 banda, të dhunshëm, paguanin shumë për vrasje

Zgjedhja e Presidentit, Bylykbashi: Alibeaj ka marrë përsipër t’i sigurojë Ramës votat

Shpërthim me tritol në lokalin Radhimë! Ambienti i marrë me qira nga kunati i Çelës

Momenti kur djali i Arben Mërkurit largohet nga vendngjarje, ia vranë të atin para syve

Vrasja në Sukth, dalin pamjet nga vendngjarja

'A ka më deputetë që hetohen?'/ Arben Kraja 'kyç gojën': Nuk jap përgjigje, e thotë ligji

Kreu i SPAK: 80% të rasteve që kemi në dorë, as që e dinë se janë nën hetim

Dosja 184 s'i "shqitet" Ulsi Manjës, Tabaku ia kujton para Arben Krajës, ministri: Kam një merak

PS sulmon SPAK, Balla: Pse s'hetohet Berisha? Tabaku e mbron: Shikoni "non grata-t" tuaja

'41 prokurorë janë shkarkuar'/ Kreu i KLP: Disa janë kërcënuar me jetë, u morën në mbrojtje

Qeveria miraton fond shtesë 160 mln lekësh për federatat sportive dhe sportistët elitarë

Manastirliu: Kemi miratuar financim shtesë për sistemin shëndetësor

Conferencë League! 25 Maji ditë pushimi, s'lejohen makinat, 'mbyllet' Tirana

Procesi i Rindërtimit, Ahmetaj: Do ndërtojmë 167 shkolla, 137 kompani marrin pjesë, program unik

Me kë e ka? Rama: Flet shumëkush për bujqësinë, ose s'kanë lidhje ose s'kuptojnë

Presidenti i ri/ Arrihet akordi! Balla-opozitës: Deri në raundin e tretë propozimet i keni ju

Presidenti i ri/ Balla-opozitës: Deri në raundin e tretë propozimet i keni ju

Basha lë me 'hije' kolegët, Agron Duka frikë të bëjë llogari: Se mos bëj ndonjë gabim?