Showbiz

Në pritje të vajzës Sara organizon një baby shower në Gjermani, zbulohet shifra marramendëse që ka harxhuar për veshjen e saj

Të dy tashmë janë zhvendosur në Gjermani ku së fundmi kanë organizuar edhe një baby shower. Mësohet se festa është përgatitur nga shoqet e Sarës, e cila nuk kishte se si mos të binte në sy me veshjen e saj. 
Featured image of article: Në pritje të vajzës Sara organizon një baby shower në Gjermani, zbulohet shifra marramendëse që ka harxhuar për veshjen e saj Sara Hoxha

GJERMANI- Sara Hoxha është në pritje të fëmije me këngëtarin e njohur Ledrin Vula. Gjatë gjithë kësaj kohe ata kanë organizuar disa festa ndërkohë që janë në pritje të bebes.

Të dy tashmë janë zhvendosur në Gjermani ku së fundmi kanë organizuar edhe një baby shower. Mësohet se festa është përgatitur nga shoqet e Sarës, e cila nuk kishte se si mos të binte në sy me veshjen e saj.

Këtë radhë ajo ka veshur një fustan të ngushtë ngjyrë gri, të cilin e shoqëroi me aksesorë të ndryshëm, dhe një makeup të thjeshtë dhe të përshtashëm me fustanin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Po sa kushtoi veshja e saj vetëm për një natë? 

Në një vëzhgim të çmimit të veshjes, vihet re se Sara ka shpenzuar 12,400 euro për veshjen e saj.

Ç,mimi i veshjes

(a.k.dosja.al)

Shto Koment