Showbiz

Në pritje të fëmijës së dytë? Gjiko publikon pamjet, Elita Rudi shfaqet më e shëndoshë se herët e tjera

Një video e fundit e reperi, ku shihet që po ngacmon Elitën para prindërve te tij na ka bërë kuriozë të dimë se mos moderatorja është në pritje të ëmbël për herë të dytë.
Featured image of article: Në pritje të fëmijës së dytë? Gjiko publikon pamjet, Elita Rudi shfaqet më e shëndoshë se herët e tjera Gjiko, Elita Rudi

TIRANE– Elita Rudi dhe Gjiko janë një ndër çiftet e parapëlqyera të publikut shqiptar. Së fundmi ata me djalin e tyre, të shoqëruar nga vjehrri e vjehrra po i kalojnë pushimet në bregdetin shqiptar.

Një video e fundit e reperi, ku shihet që po ngacmon Elitën para prindërve te tij na ka bërë kuriozë të dimë se mos moderatorja është në pritje të ëmbël për herë të dytë.

Reperi nuk i ka rezistuar dot të shoqes dhe i ka bërë një super kompliment  në mes të tavolinës: “Pasha shpirtin e kësaj nane dhe të këtij babe, je më pjeshkë se ajo pjeshkë që po ha”, i thotë Gjiko.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Elita Rudi

Elita duket pak më e shëndoshë se zakonisht, që na bën të dyshojmë se ndodhta Zëri po bëhet me vëlla ose motër.

Na mbetet të presim konfirmimin e çiftit.

(A.B)/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment