Showbiz

Në pritje të ëmbël për herë të dytë! Meghan Markle nis dietën, synon të kthehet direkt në formë pas lindjes

Kjo dietë ndihmon për të mbajtur peshën nën kontroll në mënyrë që të qëndroni në formë dhe të gjeni vijën e përsosur menjëherë pas lindjes.
Featured image of article: Në pritje të ëmbël për herë të dytë! Meghan Markle nis dietën, synon të kthehet direkt në formë pas lindjes Meghan Markle me djalin Archie

SHBA– Meghan Markle është në pritje të fëmijës së saj të dytë me princ Harry.

Mësohet se Meghan ka menduar për mirëqenien e saj ndaj po mban një dietë gjysmë-vegjetariane (një dietë fleksitare, që përqendrohet në ushqimet bimore me përfshirjen e herëpashershme të mishit, e cila stimulon trupin, ju lejon të humbni peshë dhe ndihmon planetin).

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kjo dietë ndihmon për të mbajtur peshën nën kontroll në mënyrë që të qëndroni në formë dhe të gjeni vijën e përsosur menjëherë pas lindjes.

(A.B)/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment