Showbiz

Në prag të lindjes, Sara Hoxha poston fotot e fundit me barkun e rrumbullakosur krah Ledri Vulës

Sara Hoxha është në ditët e fundit të lindjes së saj, e cila para pritjes së ëmbël ka postuar dy foto, tek njëra shihet me barkun e rrumbullakosur dhe tek tjetra ku ka pozuar krah partnerit të saj, Ledri Vula
Featured image of article: Në prag të lindjes, Sara Hoxha poston fotot e fundit me barkun e rrumbullakosur krah Ledri Vulës Ledri Vula dhe Sara Hoxha

GJERMANI- Sara Hoxha është në ditët e fundit të lindjes së saj, e cila para pritjes së ëmbël ka postuar dy foto, tek njëra shihet me barkun e rrumbullakosur dhe tek tjetra ku ka pozuar krah partnerit të saj, Ledri Vula.

Ata janë kapur përdore dhe shihen shumë të lumtur së bashku.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

🧸

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on

(s.s/dosja.al)

Shto Koment