Showbiz

“Ne po bashkëjetojmë duhet ta kesh marrë vesh”, Jonida dhe Romeo ironizojnë mediat, aktori: E ka thënë Zoti

VIDEO
Janë ndarë, ribashkuar, e së fundmi u tha se çifti po bashkëjeton. Jonida dhe Romeo kanë publikuar video krah njëri-tjetrit, duke i ironizuar këto lajme.
Featured image of article: “Ne po bashkëjetojmë duhet ta kesh marrë vesh”, Jonida dhe Romeo ironizojnë mediat, aktori: E ka thënë Zoti Jonida Maliqi, Romeo Veshaj
Përditësuar:

VLORE– Shpesh herë është shkruar në media për marrëdhënien e dyshes së showbizit shqiptar Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj. Janë ndarë, ribashkuar, e së fundmi u tha se çifti po bashkëjeton.

Jonida dhe Romeo kanë publikuar video krah njëri-tjetrit, duke i ironizuar këto lajme.

Ne po bashkëjetojmë duhet ta kesh marrë vesh nga portalet,” thotë prezantuesi.
E konfirmuan ata apo ne? Këtu është dilema më e madhe,” vazhdon Jonida.
Po e kanë thënë ata e ka thënë zoti,” ka shtuar Romeo.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Madje këngëtarja ka vënë në dukje se edhe emrat janë shkruar gabim, duke iu referuar vogëlushit të saj Dan, të cilit i kanë ngatërruar emrin.

Jonida Maliqi- instastory

Jonida dhe Romeo shfaqen gjithmonë mjaft të qeshur në rrjete sociale dhe duket se po kalojnë ditët e tyre më të bukura, pa u shqetësuar nga këto lajme.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment