Showbiz

Në pishinë afër njëri-tjetrit/ Kejvina Kthella i ‘ngacmon’ mikun Adrolës, shfaqet krah aktorit shqiptar (FOTO)

Ata shihen teksa janë në një pushinë dhe teksa Pavllo ka  shkrepur foton Kejvina qëndron e mbështetur pas trupit të tij me një shikim mjaft provokues. 
Featured image of article: Në pishinë afër njëri-tjetrit/ Kejvina Kthella i ‘ngacmon’ mikun Adrolës, shfaqet krah aktorit shqiptar (FOTO) Kejvina Kthella, Pavllo Zengo dhe Adrola Dushi.

SHBA– Kejvina Kthella ka suprizuar sëfundmi me një foto të publikuar në rrjetet sociale krah një mashkulli mjaft të njohur.

Në Instastoryn e saj shihet se ajo ka ripostuar një foto që më parë është  publikuar nga  modeli dhe aktori i njohur shqiptar, Pavllo Zengo.

Ata shihen teksa janë në një pushinë dhe teksa Pavllo ka  shkrepur foton Kejvina qëndron e mbështetur pas trupit të tij me një shikim mjaft provokues.

Nuk dihet se ç’raport kanë dyshja e njohur, por kaq shumë afrimitet lë të kuptohet se Kejvina me modelin kanë diçka më shumë sesa miq.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Pavllos ne Instagram.

Kujtojmë se Kejvina tregoi që si shkak i Covid-19 është izoluar në Amerikë, pa pasur mundësi të rikthehet në Shqipëri.

Ndërkohë ditë më parë ajo është parë që ka publikuar disa foto e video krah  reperit Seven Saraçi.

Por Pavllo është një emër që së pari është përfolur si mashkulli që është në një lidhje me modelen shqiptare, Adrola Dushi, por asnjëri prej tyre nuk ka konfirmuar se janë në një  lidhje. Megjithatë edhe në lidhje me Kejvinën asgjë nuk është e konfirmuar deri në një reagim të dyshes.

A.C/Dosja.al

Shto Koment