Showbiz

“Në përpjekje për të kapur …” Lei Kraja dhe gazetari kalojnë së bashku fundjavën në qytetin e Vlorës

Këtë e kanë bërë me dije vet ata dy pasi kanë ndarë me fansat foto ku duken se po e kalojnë mjaft mirë së bashku në rrezen e diellin dhe në freskinë e detit.
Featured image of article: “Në përpjekje për të kapur …” Lei Kraja dhe gazetari kalojnë së bashku fundjavën në qytetin e Vlorës Ervin Kurti dhe Lei Kraja

VLORË- Moderatorja Lei Kraja dhe gazetari Ervin Kurti po kalojnë fundjavën së bashku në bregdetin e Vlorës. Këtë e kanë bërë me dije vet ata dy pasi kanë ndarë me fansat foto ku duken se po e kalojnë mjaft mirë së bashku në rrezen e diellin dhe në freskinë e detit.

 

View this post on Instagram

 

Trying to catch the ☀️💜 @leikraja

A post shared by Ervin Kurti (@ervinkurti) on


“Duke u përpjekur për të kapur diellin”- shkroi Ervin Kurti në përshkrimin e fotos, ku shihet i pozicionuar pas Lei Krajës dhe dorën e ka vedosur në të pasmet e saj . Kjo e fundit duket mjaft seksi dhe provokuese afër tij me rrobat e banjos ngyrë lejla të hapur ku i nxjerrin në pah format e saj bombastike ndërsa trupi i saj ka marrë  ngjyrë çokollatë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Po ashtu foto ka postuar edhe moderatorja ku dhe poshtë saj ka shkruar: Leila me lejla, dhe tipike Leila veshur me bikini. Nje ditë në qytetine Vlorës.

 

View this post on Instagram

 

Leila me lejla, and typical Leila wore here bikini inside out. 🤦🏻♀️🤦🏻♀️ Nje dite ne Vlora City.

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on


(A.K.Dosja.al)

Shto Koment