Showbiz

Në oborrin e vilës Ami poston videon që s’duhet humbur! Sia duke lozur, por vëmendjen e rrëmben Joeli me ndryshimin e tij (VIDEO)

Joelit i paska rënë kici i parë, dhe Ami postoi ndër të tjera momente të bukura të dy fëmijëve, teksa argëtohen në ambjentin me gjelbërim.
Featured image of article: Në oborrin e vilës Ami poston videon që s’duhet humbur! Sia duke lozur, por vëmendjen e rrëmben Joeli me ndryshimin e tij (VIDEO) Ermal Mamaqi me famlijen e tij.

TIRANË– Amarda Toska ka publikuar në rrjete sociale momente të bukura, teksa shijon pamjen në oborrin e vilës. Joeli dhe Sia vërtiten rreth e rrotull në gjelbërimin e oborrit, dhe lozin e shijojnë natyrën.

Sia tashmë më e rritur luan me tollumbace, ndërsa Joeli e rrëmbeu gjithë vëmendjen e kësaj radhe, edhe pse më i rritur. Një ndryshim i vogël në pamjen e djalit të Ermal Mamaqit, me një kic të rënë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Iku dhëmbiiii,”-shkruan Ami në videon e ndarë në rrjete sociale, teksa Joeli afrohet tek kamera.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment