Politike

Në ngrohtësinë e diellit/ Rama poston foton e veçantë, Kryeministri kalon fundjavën në ‘gjirin’ e familjes, drekon me të birin (FOTO)

Në një postim që ka bërë në rrjetet sociale duket se Kreu i qeverisë, ka drekuar së bashku me djalin e tij ku dhe kanë konsumuar të njëtin ushqim. 
Featured image of article: Në ngrohtësinë e diellit/ Rama poston foton e veçantë, Kryeministri kalon fundjavën në ‘gjirin’ e familjes, drekon me të birin (FOTO) Fotoja e Rames

TIRANË– Kryeministri, Edi Rama ka zgjedhur që këtë fundjavë ta kalojë me familjen ku mesa dukt kohën më të madhe ja ka kushtuar djalit të tij Zahos.

Në një postim që ka bërë në rrjetet sociale duket se Kreu i qeverisë, ka drekuar së bashku me djalin e tij ku dhe kanë konsumuar të njëjtin ushqim.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Edi Rames

Rama dhe Zaho kanë zgjedhur që sot të hanë pica margarita dhe mesa duket kanë ngrënë drekë jashtë, ku nuk mungon drita e dielli si dhe lodrat e Zahos.

(a.k.dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment