Showbiz

Në muajt e fundit të shtatzanisë! Arbana Osmani zbulon se kur do sjellë në jetë djalin e dytë: Në maternitet do vemi këtë…

FOTO
Permes një postimi në Instastory, Arbana ka treaguar se lindja e bebit po afron.
Featured image of article: Në muajt e fundit të shtatzanisë! Arbana Osmani zbulon se kur do sjellë në jetë djalin e dytë: Në maternitet do vemi këtë… Arbana Osmani

TIRANE– Për shkak se do të bëhet nënë për herë të dytë, moderatorja Arbana Osmani është vënë në qëndër të mediave rozë.

Ndonëse ajo ka qenë e rezervuar lidhur me këtë pjesë, shumë detaje rreth shtatzënisë janë zbuluar, sic është për shembull gjina e bebushin.

Pikërisht dhurata që stafi i “Dua të të bëj të lumtur” kishte zgjedhur për autoren e emisionit, rroba bebi ngjurë blu, pra për çuna.

Së fundmi, përmes një postimi në Instastory, Arbana ka treaguar se lindja e bebit po afron.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Teksa ka publikuar një foto me moderatorin Eraldo Rexho i cili e pyet se ku do të shkojnë këtë behar, ajo përgjigjet: “Në maternitet do vemi”.

Arbana Osmani

Mesa duket pritjes së ëmbël, dalëngadalë po i vjen fundi dhe Arbana si duket ndodhet në muajt e fundit të shtatzënisë.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment