Showbiz

Në lidhje me vajzën e biznesmenit Delijorgji? Alban Ramosaj thotë hapur emrin e këngëtares që ka fiksim(FOTO)

Njëri prej fansave është bërë tepër kurioz mbi fiksimin e Albanit, ku ka kërkuar të dijë emrin e personit që këngëtari ka më shumë fiksim, dhe këngëtari ka dhënë emrin e Adelina Ismailit.
Featured image of article: Në lidhje me vajzën e biznesmenit Delijorgji? Alban Ramosaj thotë hapur emrin e këngëtares që ka fiksim(FOTO) Alban Ramosaj

TIRANË– Këngëtari i njohur Alban Ramosaj është një prej zërave që ka spikatur në tregun muzikor shqiptar. Ramosaj pëlqehet jashtëzakonisht shumë nga publiku shqiptar, ku kryesisht vajzat janë fanset më  të zjarrta dhe djemtë që dëshirojnë të ndjekin shembullin e  tij.

Së fundmi ai ka publikuar disa  biseda me fansat e tij, pyetje përgjigje duke treguar disa vërteta  rreth vetes.

Njëri prej fansave është bërë tepër kurioz mbi fiksimin e Albanit, ku ka kërkuar të dijë emrin e personit që këngëtari ka më shumë fiksim.

Por kësaj pyetje Ramosaj i është  përgjigjur pa hezitim, duke thënë emrin e këngëtares së njohur Adelina Ismaili.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Për këtë të fundit Albani e ka shprehur disa herë simpatinë, ku në një prej urimeve që i ka bërë për ditëlindje e ka quajtur legjendë.

Kujtojmë që kohët e fundit këngëtari është përfolur në mediat rozë për një lidhje me modelen.

Lajmi se mes tyre ka një romancë, i pati indiciet e para nga  disa komente që dyshja i bënin njëri-tjetrit në postimet e Instagramit duke iu referuar  si burrë dhe  grua.

A.C/Dosja.al

Shto Koment