Showbiz

Në lidhje me vajzën e biznesmenit Delijorgji? Alban Ramosaj e merr në telefon, por nuk ia hap: Ku je?

Albani ka postuar një story ku dukej ai teksa merrte dikë me Facetime në telefon, por nga ana tjetër nuk kishte asnjë përgjigje. 
Featured image of article: Në lidhje me vajzën e biznesmenit Delijorgji? Alban Ramosaj e merr në telefon, por nuk ia hap: Ku je? Niki dhe Alban Ramosaj

TIRANË– Këngëtari Alban Ramosaj prej kohësh aludohet se është në një lidhje dashurie me vajzën e biznesmenit Mihal Delijorgji, Nikin. 

Së fundmi, Albani ka postuar një story ku dukej ai teksa merrte dikë me Facetime në telefon, por nga ana tjetër nuk kishte asnjë përgjigje. 

Ku je?,”-shkruante mbi foton Albani, ndërkohë që bënte një fytyrë shumë të trishtuar nga ana tjetër.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Alban Ramosaj

Kujtojmë që kohët e fundit këngëtari është përfolur në mediat rozë për një lidhje me modelen.

Lajmi se mes tyre ka një romancë, i pati indiciet e para nga  disa komente që dyshja i bënin njëri-tjetrit në postimet e Instagramit duke iu referuar si burrë dhe  grua.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment