Showbiz

Në lagjen më të kamur amerikane, njihuni me vilën luksoze të Bebe Rexhës! Me pishinë dhe suitë (FOTO)

2 milion $ është vlera që ka kushtuar shtëpia e këngëtares me origjinë nga Kosova, në Los Angelos, California.

SHBA– Bebe Rexha, një nga këngëtaret me origjinë shqiptare që na bën krenare nëpër botë ka prezantuar vilën e saj të luksit, një shtëpi gjigande në një nga lagjet më të pasura në SHBA, Hollyëoood Hills.

Këngëtarja e bleu shtëpinë në vitin 2018 me një çmim prej 2.072,000 $, tiparet e saj të nivelit të lartë sugjerojnë se ia vlente çdo qindarkë.

Vila ka një stil të përzier që na jep idenë e një ndërthurje mes Rivierës franceze dhe italiane. E vendosur në një pamje piktoreske shtëpia e Bebe Rexhës bën që të gjithë mysafirët të ndjehen sikur janë larguar nga e përditshmja.

Nga pishina luksoze e deri tek pikëpamjet gjithëpërfshirëse të kodrës, oborri i madh i vilës më mure të mbyllura dhe të larta ndihmon në mbrojtjen e intimitetit të artistes.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Brenda vilës, vizitorët mund të kalojnë ca kohë në dhomën e ndenjes, e cila përmban një hapsirë të madhe dhe trarë të mrekullueshëm që ngjiten në tavan. Dhoma e gjumit përmban një vend të këndshëm për lexim, dy dollapë në këmbë dhe një banjë. Me dushin e tij me avull, vaskën e sapunit dhe dyshemetë e ndezura, dhoma ka gjithçka që këngëtarja duhet te ketë pas një ditë të gjatë e të lodhshme.

Shtëpia gjithashtu ka një kuzhinë të bardhë komode dhe një suitë të plotë për mysafirë.

Burimi:ENEWS

(R.L/Dosja.al)

Një Koment në “Në lagjen më të kamur amerikane, njihuni me vilën luksoze të Bebe Rexhës! Me pishinë dhe suitë (FOTO)

  1. Nuk eshte nga Kosova o injoranta qe akoma nuk beni dallimin mes shqiptareve te Kosoves dhe Maqedonise Eshte nga Dibra e madhe e Maqedonise

Shto Koment