Showbiz

‘Në jetë mund të kem gabuar, por jo..” Marjana Kondi zbulon miqësinë me Artiola Toskën, fjalët e ëmbla që i dedikon këngëtares(FOTO)

Marjana Kondi ka publikuar një foto me këngëtaren e njohur Artiola Toska dhe i ka dedikuar fjalët më të ëmbla dhe të sinqerta që ekzistojne mes dy mikeshave.
Featured image of article: ‘Në jetë mund të kem gabuar, por jo..” Marjana Kondi zbulon miqësinë me Artiola Toskën, fjalët e ëmbla që i dedikon këngëtares(FOTO) Marjana Kondi dhe Artiola Toska

TIRANË– Aktorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Marjana Kondi  është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto nga përditshmëria,  cilat nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit.

Ditën e djeshme me postimin e bërë nga aktorja ka treguar se miqësia e vërtetë ekziston akoma për të gjithë ata që mendojnë ndryshe.

Marjana Kondi ka publikuar një foto me këngëtaren e njohur Artiola Toska dhe i ka dedikuar fjalët më të ëmbla dhe të sinqerta që ekzistojne mes dy mikeshave.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Foto e postuar nga Marjana Kondi

Në jetë mund të kem bërë zgjedhje të gabuara me të cilat jam zhgënjyer! Një libër e kam zgjedhurnga kopertina, por faqet ishin të bardha(sidomos ke poezit). Një këngë e kam dëgjuar për shkak të një emocioni të momentit, emocion kalimtar si pëlqimi i asaj këngë! Veshjet mund ti zgjedh për shkak të modës por nuk më bëjnë moderne! Çantat i dua të mëdhaja dhe ato janë bosh! Në shumë çka mund të kem gabuar,por jo në zgjedhjen e shoqeve apo te shokëve! Një ndër to je ti Artiola Toska”,  ka shkruar në postim aktorja krahas fotos.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment