Showbiz

Në gjendje të rëndë shëndetësore? Robert Berisha reagon dhe thotë të vërtetën

Por përmes disa postimeve të publikuara në rrjetet sociale, Roberti ka thënë se gjendja e tij shëndetësore është shumë mirë, madje  ka kërkuar  që të mos shkruhen më lajme të tilla pasi familjarët, miqtë  e fansat e tij mërziten për  këtë fakt.
Featured image of article: Në gjendje të rëndë shëndetësore? Robert Berisha reagon dhe thotë të vërtetën Robert Berisha

TIRANË- Robert Berisha është një ndër këngëtarët më të suksesshëm në tregun shqiptar. Roberti është shumë  aktiv në rrjetet sociale nga  ku ndan me fansat e tij momente të ndryshma nga jeta  e tij.

Ndryshe nga herë të tjera kur reagonte nga lajmet  për ndarjen e tij nga  Nora, Roberti së fundmi ka reaguar për disa  lajme që sipas  tij  kanë largulluar në median rozë, ku flitet se ai është  sëmurë.

Në media qarkulloi lajmi se Roberti ka probleme me mushkëritë, por këngëtari është shprehur se aparati që përdorte ishte thjesht ndihmës i tij për kordat vokale dhe s’kishte të bënte me shëndetin e tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por përmes disa postimeve të publikuara në rrjetet sociale, Roberti ka thënë se gjendja e tij shëndetësore është shumë mirë, madje  ka kërkuar  që të mos shkruhen më lajme të tilla pasi familjarët, miqtë  e fansat e tij mërziten për  këtë fakt.

A.C/Dosja.al

Shto Koment