Aktualitet

Në Ditën e Pavarësisë së Kosovës, Sokol Balla zbulon surprizën e madhe

Urimi Për Pavarësinë e Kosovës, në një tjetër mënyrë.
Featured image of article: Në Ditën e Pavarësisë së Kosovës, Sokol Balla zbulon surprizën e madhe Sokol Balla.
Përditësuar:

Teksa të gjithë personazhet e njohur të botës së ekranit janë duke postuar urime apo festime nga Dita e Pavarësisë së Kosovës, Sokol Balla ka zbuluar një surprizë të veçantë. Këtë vit ai po e feston ndryshe pavarësinë, pasi është kthyer zyrtaisht në një shtetas kosovar.

Urime Kosovë, nga shtetasi yt më i ri”, -ka shkruar Balla në Instagram, ku ka postuar dekretin e dhënies së shtetësisë, të firmosur nga Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi. Gazetari i njohur nuk ka dhënë ende asnjë detaj për këtë vendim dhe ne nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim për të mësuar arsyen.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Dekreti për dhënien e shtetësisë kosovare.

L.K/Dosja.al

Shto Koment