Aktualitet

Në ditën e katër të shtetrrethimit qytetarët s’i binden urdhrit të Ramës, dalin xhiro në qytet detaj që nuk mungonte

Në ditën e katër të shtetrrethimit siç duket dhe në foto e publikuara nga LSA qytetarët që kanë dale në rrugë janë të shumtë.

TIRANË– Autoritetet shqiptare që pas konfirmimit të rastit të parë me COVID-19, kanë marrë masa që qytetarët të izolohen në banesat e tyre.

Në ditën e katër të shtetrrethimit siç duket dhe në foto e publikuara nga LSA qytetarët që kanë dale në rrugë janë të shumtë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Dhe pse kanë thyer izolimin qytetarët e shumt që dolën sot në rrugët e Tiranës nuk kanë harruar të vendosin maska dhe doreza.

(D.K. Dosja.al)

Shto Koment