Showbiz

Në ditëlindjen e vajzës, Inva Mula publikon foton e saj të parë

Urimi i Inva Mulës në ditëlindjen e së bijës.
Featured image of article: Në ditëlindjen e vajzës, Inva Mula publikon foton e saj të parë Inva Mula.

Shtatë vite më parë, sopranoja shqiptare, Inva Mula dhe bashkëshorti i saj, Ethem Ramadani u bënë prindër të një vajze të quajtur, Nina. Ky emër është shumë i veçantë për Invën, ishte emri i nënës së saj, ndaj ata vendosën ta quanin kështu.

Inva ruan një profil shumë sekret të familjes në rrjetet sociale dhe nuk poston mfoto me ta, por për herrë të parë ajo poston foton e vazjës me një urim për vjetorin e saj të shtatë.

Gëzuar ditëlindjen vajza ime engjëllore!”– shkruan Inva për të bijën.

 

View this post on Instagram

 

Happy birthday to my angel daughter !

A post shared by Inva Mula (@invamula) on

L.K/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment