Showbiz

FOTOT/ Në brendësi të festës së ditëlindjes së Morena Tarakut, këngëtarja pozon me hiret joshëse

Morena Taraku mbushi 28 vjeçe dhe duket se përveç moshës nuk ka kompleks të zbulojë as hiret.
Featured image of article: FOTOT/ Në brendësi të festës së ditëlindjes së Morena Tarakut, këngëtarja pozon me hiret joshëse
Përditësuar:

PRISHTINË-Muaji i festave te ditëlindjeve mesa duket vetëm ka filluar. Pas këngëtares Fifi, një tjetër këngtare mjaft e njohur dhe pëlqyer ka festuar ditën e lindjes në një ambient privat e luksoz.

Bëhet fjalë për këngëtaren bukuroshe, Morena Taraku që vendosi të ndajë në llogarinë e saj, në instagram pamje nga festa luksoze nën tematikën “King Mt”.

“Brenda vendit tim të mrekullive”, shkroi Morena përbri fotove të publikuara.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E përkujdesur deri në detaj për ta çuar në një tjeter nivel këtë festë. Ajo që tërhoqi vëmendjen është dhe veshja e këngëtares. Kishte zgjedhur të “qeraste” fansat por dhe të pranishmit me një  fustan transparent, që i nxirrte ne pah format shumëpërfolura të këngëtares.

(o.l./dosja/al)

Shto Koment