Showbiz

Në altar me Erik Fullanin? Vajza e Majlinda Bregut publikon foton që nuk pritej, nuse e dhëndër (FOTO)

Kejda Bregu ka postuar një foto intriguese, ku tregohet një çift veshur nuse e dhëndër.
Featured image of article: Në altar me Erik Fullanin? Vajza e Majlinda Bregut publikon foton që nuk pritej, nuse e dhëndër (FOTO) Majlinda Bregu me vajzën e saj Kejdën.

TIRANË– Prej kohësh është përfolur lidhja e vajzës së Majlinda Bregut me djalin e Ardian Fullanit. Kejda dhe Eriku e pohuan lidhjen e tyre vetëm pak kohë më parë.

Vajza e Majlinda Bregut, pas disa thashethemeve që qarkulluan në rrjete sociale për një ndarje mes saj dhe Erikut, menjëherë erdhi me një status ku tregonte qartësisht se vazhdonte romancën me djalin e Fullanit (Lexo këtu).

Por, mos gjërat kanë mbërritur në një tjetër stad?! Një foto intriguese e postuar në InstaStory nga Kejda, ku shfaqet një çift me fytyra të prera veshur nuse e dhëndër, zgjoi kureshtjen. Mos vallë Kejda me Erikin u celebruan në fshehtësi?

Postimi i Kejda Bregut në InstaStory.

(R.L/Dosja.al)

                                                                                 

Shto Koment