Aktualitet

Ndryshohen masat për tre kontrollorët e Rinasit! Lirohen nga burgu, Flora Ndreckës i caktohet masa ‘detyrim paraqitje’

Togat e zeza caktuan masen detyrim paraqitje per Armando Fezgen dhe Muhin Mezin qe mbaheshin ne burg, ndersa Flora Ndreca, nga arrest shtepiak do te hetohet ne gjendje te lire.
Featured image of article: Ndryshohen masat për tre kontrollorët e Rinasit! Lirohen nga burgu, Flora Ndreckës i caktohet masa ‘detyrim paraqitje’ Flora Ndrecaj dhe foto ilustruese

TIRANË– Tre kontrollorët e Rinasit janë lënë të lirë ditën e sotme.

Togat e zeza caktuan masen detyrim paraqitje per Armando Fezgen dhe Muhin Mezin qe mbaheshin ne burg, ndersa Flora Ndreca, nga arrest shtepiak do te hetohet ne gjendje te lire.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kontrolluesit e trafikut ajror shqiptar pezulluan punën e tyre me pretendimi se ishin nën stres për shkak të mosmarrëveshjeve me bordin e agjencisë së tyre, Albcontrol.

(a.b)/dosja.al

Shto Koment