Aktualitet

Ndryshime në Shkodër/ Ndërrohet drejtori i Tatimeve, pritet të zëvendësohet edhe Ditmir Bushati (EMRAT)

Herion Jashari është larguar nga detyra si drejtori i Tatimeve në Shkodër. Vendin e tij e ka zënë Myzafer Bushi, i cili më herët ka mbajtur postin e drejtorit të degës së thesarit në Shkodër. Pritet që në ditët në vijim që i deleguari i PS-së për qarkun Shkodër të vendoset Ilir Beqaj.
Featured image of article: Ndryshime në Shkodër/ Ndërrohet drejtori i Tatimeve, pritet të zëvendësohet edhe Ditmir Bushati (EMRAT) Myzafer Bushi dhe Herion Jashari

SHKODËR- Largohet drejtori i Tatimeve në Shkodër, Herion Jashari. Mësohet se në vend të tij është vendosur Myzafer Bushi, i cili më herët ka mbajtur postin e drejtorit të degës së thesarit në Shkodër.  Po kështu, burime për Dosja.al bëjnë me dije se në ditët në vijim do të ketë shkarkime të tjera drejtorësh në këtë qark.

Nga ana tjetër pritet që i deleguari i PS-së për qarkun Shkodër të vendoset deputeti Ilir Beqaj, duke zëvendësuar kështu Ditmir Bushatin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sakaq, pak ditë më parë u larguan nga detyra tri zv/ministrat e Drejtësisë, Infrastrukturës dhe Ministrisë së Brendshme. Rovena Voda, Fjoralba Caka e Dorina Çinari ikin me hije të dyshimta pasi arsyet nuk dihen.

J.V/Dosja.al

Shto Koment