Showbiz

‘Ndryshime’ në familjen e Ardit Gjebreas, Anna e vogël i zë vendin të ëmës (FOTO)

Anna vajza e Ardit Gjebreas i ka zënë vendin e parë në makinë nënës së saj teksa udhëtojnë si familje. Ky moment është shpërndarë nga vetë moderatori në Instagram.
Featured image of article: ‘Ndryshime’ në familjen e Ardit Gjebreas, Anna e vogël i zë vendin të ëmës (FOTO)

Tiranë- Familja e Ardit Gjebreas tashmë është shumë e njohur për të gjithë. Nuk janë të paktë fansat që ndjekin në Instragram moderatorin e njohur Ardit Gjeberan, i cili në fakt ndan me ta shumë momente edhe nga jeta familjare.

Së fundmi  ai ka publikuar një foto me familjen teksa udhëtojnë. Vetë ai shprehet se Anna, vajza e vogël i ka zënë vendin e parë në makinë nënës së saj.

“Erdhi koha që Anna të zërë vendin e parë”, shprehet Gjebrea.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë që ia nget makinën gruaja e tij Anila dhe djali Jon janë ulur mbrapa në mjet.  Mesa duket e vogla e familjes është gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Foto e publikuar nga Ardit Gjerbrea

J.V/Dosja.al

Shto Koment