Bota

Ndodh në SHBA! Burri pret 2 fëmijë njëherësh me gra të ndryshme, partnerja zbulon dashnoren e të shoqit në të njëjtin spital

VIDEO
Punonjësja e kujdesit shëndetësor, nga SHBA, ishte ulur afër çiftit në kohën kur nëna u përball me burrin e saj, në një video ka kapur reagimin e tmerrshëm që ka bërë gruaja kur ka marrë vesh se burri i saj është bërë baba i një fëmije tjetër. Në video infermierja ka mbetur e shokuar nga veprimi i burrit.
Featured image of article: Ndodh në SHBA! Burri pret 2 fëmijë njëherësh me gra të ndryshme, partnerja zbulon dashnoren e të shoqit në të njëjtin spital Infermierja

SHBA-Të lindurit do të thotë të jetë një nga momentet më magjike të jetës  por, për këtë nënë, ky moment u kthye në një dramë nga pabesia e burrit të saj. Një mami  është habitur kur ka zbuluar se se partnerja e fshehtë e burrit të saj ishte në të njëjtin spital duke lindur fëmijën  e atij.

Punonjësja e kujdesit shëndetësor, nga SHBA, ishte ulur afër çiftit në kohën kur nëna u përball me burrin e saj, në një video ka kapur reagimin e tmerrshëm që ka bërë gruaja kur ka marrë vesh se burri i saj është bërë baba i një fëmije tjetër. Në video infermierja ka mbetur e shokuar nga veprimi i burrit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Postimi, i cili u ngarkua vetëm dy ditë më parë, ka marrë mbi 82,000 reagime, dhe 4,100 komente nga përdoruesit e Reddit. Në komente shihet se ndjekësit ndiheshin keq për gruan që mori lajmin e tmerrshëm në momentin kur duhej të festonte për lindjen e fëmijës.

Burimi:standardmedia.

(A.K.dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment