Kuriozitete

Ndodh në Amerikë, kali në mes të avionit, habiten pasagjerët (Video)

Në një avion të një linje ajrore në Amerikë, një pasagjer ka parë që në sendiljet e para ishte dhe një kalë, gjë që e ka çuditur atë dhe ka regjistruar një video. Por është vetëm një kalë lodër dhe jo i vërtetë.
Featured image of article: Ndodh në Amerikë, kali në mes të avionit, habiten pasagjerët (Video) Kali ne avion

AMERIKË- Një video sa qesharake dhe e bezdishme është regjistruar gjatë një fluturimi në një aeroplan të linjës  “American Airlines”.

Një nga pasagjerët nga mesi i avionit kanë vënë re një kokën e një kali në sendiljet e para. Teksa personi që po e mbante e kishte vendosur në këmbët e tij, koka e kalit lëviste dhe ngjate sikur të ishte i vërtetë, por në fakt ishte veçse një lodër.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi: ABC

A.C/Dosja.al

Shto Koment