Showbiz

Ndjekësja i thotë se e mban burri me bukë dhe se në Shqipëri hante groshë, Almeda Abazi i kundërpërgjigjet: Unë akoma vdes për bukë me groshë, me një qepë të thatë

FOTO
Ish-Miss Shqipëria Almeda Abazi ka postuar një mesazh tepër ofendues që i ka ardhur në Instagram.
Featured image of article: Ndjekësja i thotë se e mban burri me bukë dhe se në Shqipëri hante groshë, Almeda Abazi i kundërpërgjigjet: Unë akoma vdes për bukë me groshë, me një qepë të thatë Almeda Abazi
Përditësuar:

TURQI-Almeda Abazi është një nga personazhet e njohur shqiotarë që nuk e ka problem të ndajë me ndjekësit edhe mesazhet negative që merr në Instagram.

Aktorja ka postuar mesazhin ofendues që i ka habitur të gjithë. Teksa e akuzon për operacione plastike, një fanse e irrituar i shkruan ndër të tjerash:

“Aman se sa keni jetuar këtu në Shqipëri keni ngrënë bukë e groshë për natë e tani po të mban burri mbi sup me lekët e veta”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Instastory e Almeda Abazit

Kjo ka nxitur edhe kundërpërgjigjen e Almedës, e cila e ka marrë mesazhin me sportivitet e humor: “Ohhh dua të shtoj një detaj. Unë akoma vdes për bukë me groshë…por kur e shoqëron me një qepë të thatë”.

Almeda është një personazh pa komplekse që kohëve të fundit ka gjetur kohën ti kthejë përgjigje të gjitha mesazheve, disa ti bëjë publike si në rastin e mesiperm.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment