PolitikeVirale

Ndjekësi publikon foton: Shikon vilën e ministres Spiropali në Farkë, me çfarë lekësh e bleu?

FOTO
Sipas ndjekësit në fjalë, shtëpia është e Spiropalit dhe ajo jeton aty.
Featured image of article: Ndjekësi publikon foton: Shikon vilën e ministres Spiropali në Farkë, me çfarë lekësh e bleu? Elisa Spiropali dhe vila

TIRANË– Ministrja Elisa Spiropali mund të jetojë në një vilë në Farkë. Në një denoncim të publikuar nga ‘Jeta Është Qef’, një nga ndjekësit ka dërguar një foto ku shihet një vilë.

Sipas ndjekësit në fjalë, shtëpia është e Spiropalit dhe ajo jeton aty.

“Pershendetje JOQ Alb. Kjo eshte vila e Elisa spiropalit ne Farke, pa koment ku i ka bo leket? Un kam ble vile perballe saj,”- shkruan ndjekësi.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

Të jetë vallë vërtetë shtëpia e ministres?

(f.m/Dosja.al)

Shto Koment