Showbiz

Ndihmoi dy familjet e prekura nga tërmeti, Bebe Rexhës nuk i ndahet shpirti nga Shqipëria, jep lajmin e papritur

Ndërkohqë në një intervistë që Bebe ka dhënë për emisionin “Pasditja ime”, ka pohuar  se së shpejti  do të vizitojë sërish  Shqipërinë, por këtë herë  për një koncert.
Featured image of article: Ndihmoi dy familjet e prekura nga tërmeti, Bebe Rexhës nuk i ndahet shpirti nga Shqipëria, jep lajmin e papritur Bebe Rexha

Këngëtarja e njohur  shqiptare me famë  botërore, Bebe  Rexha së fudmi vizitoi Shqipërinë pas tërmetit tragjik që preku vendin tonë të martën e 26 nëntorit.

Ajo gjatë kohës që vizitoi fshatin Bubq tregoi se do të ndihmojë dy familje duke ju ndërtuar shtëpi  të reja  nga e para, dhe më pas ajo u largua drejt SHBA-së,ku kishte edhe një  nga koncertet e rradhës në Çikago.

Ndërkohqë në një intervistë që Bebe ka dhënë për emisionin “Pasditja ime”, ka pohuar  se së shpejti  do të vizitojë sërish  Shqipërinë, por këtë herë  për një koncert.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndër të tjera ajo ka shpjeguar se kishte shumë dëshirë që të  bënte një këngë me këngëtaren shqiptare Dua Lipa dhe, Rita Ora-n dhe Ava Max.

Gjithashtu Bebe ka shpjeguar se është ndjerë shumë keq kur ka mësuar për lajmin tragjik në Shquipëri.

A.C/Dosja.al

Shto Koment