Virale

“Ndihem mirë në krah të Ramës e Veliajt”, fotografi publikon foton e Gaz Pajës që po bën xhiron e rrjetit

Kjo foto po bën xhiron e rrjetit.
Featured image of article: “Ndihem mirë në krah të Ramës e Veliajt”, fotografi publikon foton e Gaz Pajës që po bën xhiron e rrjetit Edi Rama dhe Gaz Paja

TIRANË- Fotografi Agim Rama vijon me publikimin e fotove të ndryshme nga aktivitetet politike, si ato në Kuvend, fushata elektorale apo takime të ndryshme politike.

Me anë të postimi në rrjetet sociale, Agim Rama, ka publikuar një foto ku shihet aktori i humorit Gaz Paja, në krah të kryeministrit Edi Rama.

Bashkëngjiur kësaj fotoje, ai shkruan: “Artisti Gaz Paja: Ndihem mirë kur jam në krah të Edi Ramës dhe Erion Veliajt…”

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Agim Ramës

Gaz Paja, është një kandidatët e PS-së, për këshilltar në Bashkinë e Tiranës.

(B.B/ Dosja.al)

Një Koment në ““Ndihem mirë në krah të Ramës e Veliajt”, fotografi publikon foton e Gaz Pajës që po bën xhiron e rrjetit

  1. eh,shemtaraq,si ata te dy!

Shto Koment