Sport

Ndeshjet e Premier Ligës/ Liverpuli shënon dhe fiton në minutën e fundit, Manchester Siti fiton me përmbysje, zhgënjen Arsenali

Kanë përfunduar 4 ndeshjet e Premier Ligës.
Featured image of article: Ndeshjet e Premier Ligës/ Liverpuli shënon dhe fiton në minutën e fundit, Manchester Siti fiton me përmbysje, zhgënjen Arsenali Ndeshja Aston Villa-Liverpul

Katër ndeshjet e Premier Ligës janë mbyllur me rezultate surprizuese. Liverpuli ka fituar me rezultatin 1-2 kundër Aston Vilës. Goli që u dha fitoren u shënua në minutën e 94′ nga lojtari Sadio Mane.


Nga ana tjetër Manchester Siti ka siguruar fitore me përmbysje pas minutës së 70′. Në minutën e 86′ ata kanë shënuar golin e fitores.


Arsenali ka zhgënjyer në ndeshjen kundër Uolves, ku dolën me barazim 1-1. Ndërsa Njukastëlli ka mposhtur Uest Hemin me rezultatin 2-3.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

REZULTATET E PLOTA:

Rezultatet e plota

(E.S. Dosja.al)

Shto Koment