Aktualitet

Ndëprerja e energjisë elektrike në Tiranë, OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

OSHEE ka njoftuar banorët e Tiranës, se për shkak të punimeve do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në dy ditët e ardhshme në disa zona.
Featured image of article: Ndëprerja e energjisë elektrike në Tiranë, OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm për qytetarët OSHEE punime

TIRANË– Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka bërë një njoftim me rëndësi për banorët e Tiranës dhe fshatrave përreth. Më 2-3 qershor, për shkak të një remonti në NST Ndroq dhe në fiderin A3 të kabinës së Medresesë, do të ketë stakim energjie në intervalin kohor 09:00-15:00. Më konkretisht, më 2 qershor do të ndërpritet energjia në Ndroq, Pinet dhe Zhurje, ndërsa më 3 qershor, pjesërish në “Rrugën e Dibrës” dhe te Medreseja/

Njoftim për abonentët ne Tiranë

Stakim, 2-3 qershor Për shkak të remontit të planifikuar në NST Ndroq dhe në fiderin A3 të kabinës së Medresesë, në datat 2-3 qershor do të stakohet energjia ⚡️në intervalin kohor 09:00-15:00. Pa energji do të mbeten këto zona në Tiranë👇2 qershor📌 Ndroq, Pinet, Zhurje 3 qershor📌 Pjesërisht “Rruga e Dibrës” tek Medreseja.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(g.sh./dosja.al)

 

Shto Koment