Sport

Ndarja nga jeta e nënës së Olsi Ramës, Partizani mesazh ngushëllues për drejtorin e përgjithshëm

Ka qenë kryeministri, Edi Rama, ai i cili ka shpërndarë lajmin nëpërmjet rrjeteve sociale
Featured image of article: Ndarja nga jeta e nënës së Olsi Ramës, Partizani mesazh ngushëllues për drejtorin e përgjithshëm Olsi Rama- Drejtor i Përgjithshëm i Partizanit

TIRANË-Një lajm i hidhur ka ardhur në mëngjesin e sotëm për drejtorin e Partizanit, Olsi Rama. Ky i fundit ka humbur nënë e tij, Aneta Rama, e cila u nda nga jeta në moshën 82-vjeçare. Ka qenë kryeministri, Edi Rama, ai i cili ka shpërndarë lajmin nëpërmjet rrjeteve sociale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Dhimbje e madhe për të dhe për të vëllanë Olsin, i cili mban postin e drejtorit të përgjithshëm të Partizanit. Klubi i kuq ka reaguar me një mesazh në faqen zyrtare, duke i përcjellë ngushëllimet familjes Rama.

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment