Showbiz

‘Ndanim lekët’/ Ermal Mamaqi pyetet për pagën që kishte në ‘TvKlan’, përgjigjia e moderatorit

Ermal Mamaqi zbuloi se ai ka qenë producenti dhe si rrjedhojë nuk ka pasur rrogë duke anashkaluar kështu shifrat.
Featured image of article: ‘Ndanim lekët’/ Ermal Mamaqi pyetet për pagën që kishte në ‘TvKlan’, përgjigjia e moderatorit Ermal Mamaqi

TIRANË– Të gjithë jemi kuriozë të dimë diçka më shumë për pagën e tjetrit, e sidomos nëse ai është personazh i njohur. Kësaj pyetje nuk i ka shpëtuar Ermal Mamaqi teksa ishte i ftuar në emisionin “Rope With Olsi”.

Gjatë intervistës, Ermali u pyet rreth rrogës së tij në Tv Klan, duke insistuar nga Olsi Bylyku (moderatori) që të tregonte shifra.

Aktori zbuloi se ai ka qenë producenti dhe si rrjedhojë nuk ka pasur rrogë duke anashkaluar kështu shifrat.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kam qenë producenti, nuk kam pasur rrogë. Ndanim lekët, jo rrogën“, u përgjigj Ermali.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment