Sport

Fërshëllima, lot dhe humbje, Napoli i Gatuzos nuk di të fitojë! (VIDEO)

Një situatë që ka dalë jashtë kontrollit edhe për Gatuzon, fillimisht Alan u largua menjëherë për në dhomën e zhveshjes kur u zëvendësua, ndërsa sa herë që Insigne prekte topin nuk mungonin fërshëllimat nga tifozët napolitan.
Featured image of article: Fërshëllima, lot dhe humbje, Napoli i Gatuzos nuk di të fitojë! (VIDEO) Tifozi duke qarë në stadium

ITALI- Napoli ndodhet në një periudhë krize të rëndë dhe në një gjendje nga e ka të pamundur që të dalë. Në “San Paolo” napolitanët munden nga Fiorentina pas golave të Chiesa dhe Vlahovic.

Një situatë që ka dalë jashtë kontrollit edhe për Gatuzon, fillimisht Alan u largua menjëherë për në dhomën e zhveshjes kur u zëvendësua, ndërsa sa herë që Insigne prekte topin nuk mungonin fërshëllimat nga tifozët napolitan.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Të gjitha këto sinjale negative dhe dorëzimi i vuajnë tifozët, me sytë e një fëmijë që ishte mbështetës i Napolit, që do të thonë shumë poër gjendjen ku është kjo skuadër.

(E.Ç. Dosja.al)

Shto Koment