LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Naomi Campbell zbulon detaje në lidhje me shtatëzanin, nënën sorrogate dhe”partnerin sekret amerikan”në jetën

19 Maj 2021, 12:58 Nga DOSJA
Naomi Campbell zbulon detaje në lidhje me shtatëzanin, nënën

SHBA-Lajmi që modelja e njohur Naomi Campbell u bë nënë për herë të parë në moshën 50-vjeçare bëri xhiron e rrjetit.

Naomi Campbell e sheh mëmësinë si kapitull të ri në jëtën e saj  dhe e konsideron ardhjen e fëmijës së saj të parë si një nder i madh që bën atë të ndjehen përulur.

Dje, modelja njoftoi përmes mediave sociale se ishte bërë nënë e një vajzë, madje postoi një foto me këmbët e vogla të foshnjës në duart e saj.

Disa orë më vonë, gjatë premierës së intervistës me stilisten 74-vjeçare Diane Von Ferstenberg në  emisionin “No Filter”, ajo i është përgjigjur fansave të saj, duke i falënderuar ata për urimet e tyre dhe duke përshkruar ndjenjat që ajo ishte duke përjetuar. Kjo fazë është shumë e rëndësishme për jetën e saj.

 

 

A post shared by Naomi Campbell (@naomi)

“Përshëndetje të dashurit e mi. Faleminderit shumë për urimet tuaja para ditëlindjes sime … Lidhur me kapitullin e ri që hapet në jetën time si nënë, e konsideroj nderin tim dhe ndjej përulësi”, shkruajti pantera e zezë në bisedën e transmetimit të drejtpërdrejë me stilisten.

Seksioni i komenteve poshtë videos së Campbell u mbyt me urime për lajmin si nënë e re. Në vetë intervistën, Naomi përmendi se si ajo përdori pandeminë  si një periudhë meditimi dhe ra dakord me shoqen e saj të mirë Diane kur tha se pandemia na dha mundësinë për të “menduar për atë që ka më shumë rëndësi për ne”.

Në të njëjtën kohë, kuriozët po pyesin për kushtet në të cilat lindi vajza e Campbell. Sipas Daily Mail, Campbell thuhet se ka pasur fëmijën e saj të parë përmes një nëne surrogate .
Fotografitë e publikuara nga faqja tregojnë yllin tre javë para se foshnja të mbërrijë për një shëtitje në New York , qyteti ku ajo tani jeton.

Gazeta britanike përmend gjithashtu informacione që supermodelja ka në plan të rrisë foshnjën me ndihmën e “partnerit të saj sekret amerikan” .

Njerëz të afërt me bukuroshen thanë dje për ‘The Sun’ se Naomi (e cila nuk e takoi kurrë babanë e saj dhe u rrit kryesisht nën kujdesin e gjyshes së saj) është absolutisht e lumtur me ardhjen e foshnjës së saj, e cila erdhi në jetën e saj në periudhën në të cilën ajo e konsideronte ideale të bëhesh mami.

(o.l./dosja.al)

Iftar dhe politikë, a u prek Muaji i Ramazanit nga politikanët?

View Results

showbiz showbiz naomi campbell naomi campbell behet nene ne moshen 50 vjec naomi campbell naomi campbell behet nene ne moshen 50 vjec

Sondazh

Poll

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE

Pellusha, rripa e çanta markash kontrabandë, arrestohet pronari i 5 dyqaneve në Tiranë e Durrës

Mandati i Xhaçkës, Bushka: Duam kohë për raportin. Alibeaj: Mos nxirrni sebepe

Dashnor Sula shpërndan "paund" në Kuvend, i lë ca para edhe Ramës tek vendi

Autor i 4 vjedhjeve në banesa dhe biznese, vihet në pranga 35-vjeçari në Tiranë

Aksident me vdekje në Korçë, zetori përplas motorin, dy persona të vdekur

PD kërkon përballje me Nanon:Trego ç’bisedove me Lamin për Martinajn. Naço:S’e lejon sekreti hetimor

“Ekstradoni kriminelët nga Dubai”, Noka shtron kërkesën. Naço: Na jep informacione nëse ke

Noka kërkon llogari për Martinajn, Kuko: Jam këtu për tjetër gjë, Deputeti:Po thërrasim Kulturën pra

Salianji: Ekstradoni kriminelët nga Dubai, këtu kërcet pushka, atje hapet shmapanja. Kuko:I takon MD

Salianji: Në Shqipëri kërcet pushka, në Dubai hapet shampanjë! Krerët e grupeve kriminale të lirë

Ka shkuar mirë? Rama del i qeshur nga "Vila 30", i hedh dorën në qafë Kurtit

E PAPRITUR! Rama zhvillon takim 'kokë më kokë' me Kurtin në Tiranë

'RING'/ Kontrabandë nga Libia në Durrës, sekuestrohen 2275 ton naftë, arrestohen 4 persona

Marrëveshja Shqipëri-Emirate të Bashkuara, Alibeaj: Kush kryen krime është në Dubai

Shqiptarët me gomone drejt Anglisë, Ministria e Brendshme: Nuk është fenomen i panjohur

Noka kërkon 'llogari' për zhdukjen e Martinajn: A ka informacion Qeveria? Thonë e gjeti hasmi

Bushka- Alibeajt: Ti je anatemuar në publik. Deputeti: Po e di, merr masë nëse shkela etikën

Çantën e mbushur me detonatorë e C4, arrestohet sa zbret nga urbani 44-vjeçari në Shijak

'Po u thonë diçka politikës shqiptare'/ Alibeaj: Çunat e Londrës vijnë në Bllok me makina angleze

Shqiptarët drejt Britanisë, Alibeaj: Largohen për të qëndruar në shtëpi bari, sa të rinj janë atje?

'Ligjet'/ Memorandumi Shqipëri-Britani e Madhe për emigracionin, Sula: Pse u miratua me urgjencë?

'Territorialja'/ PS kundërshton propozimin e PD, Balla: I qëndrojmë ndarjes aktuale me 61 Bashki

Balla: Bashkëpuntorët e sigurimit të shtetit sillen sikur nuk u ka hyrë asgjë në këmbë

'Të hetohet Berisha', Balla: Dua përgjigje nga SPAK, PS qëndron ndarjes aktuale të Bashkive

Xhixho përplaset me kryebashkiakun Suli për shkollën "Ibrahim Basha": Pse s'është ndërtuar?

Transportonte 17 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 35-vjeçari në Qafë-Botë

Hajdari: Të dalim në protesta, një grup njerëzish me në krye Ramën po uzurpojnë pushtetet

Përkujtimohet Azem Hajdari,djemtë i shkojnë me nuset për dore,Rudina merr të bijën, s'mungon Berisha

Veliaj s'përmbahet përballë gjimnazistëve/ Tregon idenë e tij për një shkollë të mirë: Si hotel

24 vite nga vrasja e Hajdarit/ Berisha: Hyri në histori, për 3 ditë rrëzoi regjimin

Shqiptarët dynden drejt Britanisë, ambasadori: Pasurimi i shpejtë ju çon drejt drogës

Deputetja i kthehet keq ish-zv.kryeministrit: Ahmetaj po deshe ta liroj vendin ta drejtosh

Sulmi ndaj sistemeve/ Salianji dhe Noka kërkesë AKSHI-t: Pse nuk u garantua siguria?

Arsimimi në Shqipëri, Yuri Kim: Faktor kyç, ndikon në përparimin tuaj

'Fëmijët kanë mundësi të punësohen'/ Rama: 11-vjeçarja në Shenavlash mbante shtëpinë me para

Abetarja e unifikuar/ Rama: Maqedonia parimisht dakord, diskutuam me Malin e Zi dhe Serbinë

Dëgjohet muzikë në Kongres, Rama: Jetojnë me ‘radio’ në xhep, njëri më tha është zilja e gruas

Kongresi, Rama: Kërcënimi ndaj gjuhës është i madh, do diskutojmë futjen e saj në çdo nivel arsimi

Rama mbledh Kongresin e Arsimit, Yuri Kim ende përgjumshëm

Dita e parë e shkollës, Rama këshillon të vegjëlit: Bëni qef dhe punë

Shtëpinë e kishte kthyer në “dyqan”, arrestohet i riu në Fier, e spiunuan për "Zastava"

Hakerat e Iranit futen në sistemin e kamerave të kufijve shqiptarë! Publikojnë videon

Sulmi kibernetik, radhë të gjata në doganën e Bllatës

Probleme me sistemin TIMS në Kapshticë, po punohet me regjistra

Berisha: Rama firmos kontratat korruptive! Rrugën Korçë-Kolonjë e mori në dorë një ish-deputet i PS